Centrum likwidacji szkód komunikacyjnych – pomożemy Ci uzyskać dopłatę do odszkodowania

Współpracujemy z liderem rynku odszkodowań w Europie Środkowo-Wschodniej – Europejskim Centrum Odszkodowań S.A. (EuCO). Jeżeli w ciągu ostatnich 3 lat miałeś wypadek, w którym uszkodzone zostało Twoje auto, to ubezpieczyciel na 99% zaniżył Twoje odszkodowanie z OC lub AC. Uzyskamy dla Ciebie dopłatę do wypłaconej kwoty.

Odzyskaj należne Ci pieniądze razem z firmą transportową ABT Logistics – bez zobowiązań, bez żadnych kosztów.

Specjaliści z EuCO S.A. pomogą Ci uzyskać odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu do 20 lat wstecz. Prowadzą oni w imieniu poszkodowanych w wypadkach oraz ich bliskich negocjacje z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w celu wypłaty odszkodowań lub innych świadczeń na drodze przedsądowej. Warto zaznaczyć, że poza odszkodowaniem z tytułu utraty zdrowia, zadośćuczynienia czy odszkodowania za śmierć najbliższych, dochodzą oni również pozostałych roszczeń pozostających w związku ze zdarzeniem. Są to m.in. roszczenia z tytułu utraconego dochodu, zwrotu kosztów leczenia, dojazdów, prywatnego leczenia, zakupu środków opatrunkowych, roszczenia rentowe oraz zwrot kosztów naprawy uszkodzonego pojazdu, wynajmu samochodu zastępczego, holowania i rekompensaty utraty wartości handlowej pojazdu powypadkowego. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z centrum likwidacji szkód, prosimy o kontakt bezpośrednio z naszym specjalistą:

Dyrektor Generalny
Arkadiusz Pociejkin
tel. 508-317-560
e-mail: a.pociejkin@euco.pl
Prosimy się powołać na grupę ABT Logistics.

Proponujemy również rozmaite usługi transportowe. Więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. Zapraszamy także do kontaktu lub wizyty w naszej siedzibie mieszczącej się przy ulicy P.O.W. 3 w Tomaszowie Mazowieckim obok Łodzi.